قوانین و مقررات

قوانین و مقررات


۱ – وب سایت villarent24  تابع قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و دارای مجوز های لازم از مراجع ذی ربط می باشد.

۲- رزرو ویلا جهت افراد مجرد ممنوع می باشد, همچنین ارائه اصل شناسنامه زوجین که سند محرمیت می باشد هنگام تحویل ویلا الزامی می باشد.

۳ – قیمت مشاهده شده ویلاها در صفحه اصلی ویلاها مریوط به ایام تعطیل و مناسبت ها و برای ظرفیت نرمال می باشد و در صورت رزرو ویلا در وسط هفته بین ۱۰ تا ۳۰ درصد تخفیف بسته به کد ویلا اعمال می گردد, همچنین به ازای هر نفر اضافه بر ظرفیت نرمال مبلغ ۲۰ هزار تومان به مبلغ پیش فاکتور اضافه می گردد.

۴ – ساعت تحویل ویلا ساعت ۱۸ و ساعت تخلیه ویلا ساعت ۱۷ روز بعد می باشد.

۵ – شرایط کنسل نمودن رزرو : در صورتی که تاریخ کنسل نمودن تا ۴۸ ساعت قبل از موعد تحویل ویلا باشد کل مبلغ رزرو عودت داده می شود و پس از آن هیچ مبلغی عودت داده نمی شود چون ویلا در تاریخ رزرو شده خالی نگه داشته می شود.

۶ – هدف سایت ویلارنت۲۴ توسعه گردشگری در مناطق محروم و کمک به درآمد خانوارهای روستایی با هدف کارافرینی گردشگر محور می باشد و از پذیرش ویلا در شهر های بزرگ (تهران – اصفهان – شیراز و …) که دارای امکانات مناسب اقامتی می باشد معذوریم.

۷ – مالک ویلا موظف است برخورد بسیار مناسب و پسندیده و نهایت احترام نسبت به مسافران داشته باشد در صورت هرگونه برخورد نامطلوب با میهمان ها ویلا ی مورد نظر از سایت حذف می گردد.

۸ – سایت ویلارنت۲۴ تحت هیچ شرایطی مسئول خسارت احتمالی وارده از جانب مهمان به ویلا نمی باشد در صورت بروز چنین مشکلی مالک و مهمان باید مسئله را در همان جا حل و فصل نمایند.

۹ – در صورتی که مالک ویلا به هر دلیل باعث نارضایتی مسافر گردد مسافر می تواند به قسمت ثبت شکایت سایت ویلارنت ۲۴ رفته و توضیحات لازم را برای مدیریت سایت ارسال نماید.

۱۰ – مالک ویلا موظف است ویلا را مرتب و تمیز تحویل مسافر نماید ,  مسافر نیز موظف است هنگام تخلیه در حد توان ویلا را مرتب و تمیز نماید.

۱۱ – رزروی قطعی می باشد که تسویه حساب کامل صورت گرفته باشد چه از طریق (پرداخت آنلاین و چه کارت به کارت یا واریز به حساب) که در این صورت سایت ویلارنت۲۴ واچر ویلا را (رزرو نهایی ویلا) را در اختیار مسافر قرار می دهد.

۱۲ – در صورت پرداخت غیر آنلاین (کارت به کارت یا واریز به حساب) فورا با دفتر ویلارنت۲۴ تماس حاصل فرمایید و تاییدیه رزرو دریافت کنید.

۱۳ – قوانین سایت ویلارنت۲۴ قطعی و همیشگی نمی باشد و ممکن است هر از چند گاهی تغییرات اندکی داشته باشد که در این صورت لازم است کاربران از قوانین و مقررات بازدید نمایند تا از شرایط و الزامات جاری مطلع شوند.